• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4274 | تاریخ انتشار: آذر ۲۶, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 193

۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های عمران شهری استان بوشهر اختصاص یافت

معاون استاندار بوشهر گفت: برای اجرای پروژه‌های عمران شهری استان بوشهر در ۳۷ شهر امسال افزون بر ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

پی_ام_نیوز577

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از تسنیم، محمدحسن باستی در نشست اعضای شورای شهر بوشهر با استاندار با تاکید بر نقش مهم شورا در تصمیم‌‌گیری و تصمیم‌سازی اظهار داشت: انتظار از شورا این است که در کنار تصمیم سازی قانونی، فعالیت‌های جدی شکل بگیرد تا رضایت عمومی مردم جلب و نشاط در جامعه حکم‌فرما شود.

وی با تاکید بر نقش مهم شورا در انتخاب مدیریت شهری و روستایی افزود: با توجه به اینکه مهم‌ترین وظیفه شورای اسلامی شهرو روستا انتخاب شهردار و دهیار است و باید به این موضوع توجه جدی شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه شهر مرکز استان با دیگر شهرهای این استان متفاوت است خاطرنشان کرد: مرکز استان در بین ۳۷ شهر تفاوتی دارد و لذا انتخاب شهردار از حسایت ویژه برخوردار است و آنچه مد نظر قرار دارد  این است که مدیریت شهری مرکز استان باید یک مدیر شش دانگ باشد.

باستی بر لزوم هماهنگی بین همه مدیریت‌های استان با مدیریت ارشد استان بیان کرد:  این هماهنگی است که امور را جلو می‌برد لذا هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و مدیریت ارشد استان در روند امور اجرایی تاثیرگذار است.

وی با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمران شهری استان بوشهر افزود: ۳۷ شهر در استان بوشهر تاسیس شده که پروژه‌های  متعددی بر اساس مطالبات مردم در این شهرها اجرا شده که نیاز است برای تکمیل این پروژه‌ها تلاش مضاعفی انجام شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه بخشی از اعتبارات حوزه عمران شهری از محل ارزش افزوده تامین می‌شود گفت: برای اجرای پروژه‌های عمران شهری استان بوشهر امسال افزون بر ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

منبع: تسنیم

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب