• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4471 | تاریخ انتشار: دی ۱۶, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 229

۴ پروژه راهداری در شهرستان بیرجند اجرایی می‌شود

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند از اجرای ۴ پروژه بهسازی و روکش آسفالت با اعتبار ۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال در بیرجند خبر داد.

پی_ام_نیوز628

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از تسنیم، احمد رضایی در بازدید از پروژه‌های راه‌ و شهرسازی شهرستان بیرجند اظهار داشت: طی روزهای آتی اجرای همزمان ۴ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان انجام می‌شود که روکش آسفالت محور بهلگرد- بهدان به طول ۵ کیلومتر در حوزه راهداری شهرستان بیرجند از جمله این پروژه‌های در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه این پروژه به صورت پیمانی انجام می‌‌شود افزود: اجرای اولین پروژه نیازمند ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال اعتبار است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند از اجرای دومین پروژه که عملیات تعریض و بهسازی نقاط پرحادثه محور امیرشاه بیرجند به طول ۴۰۰ متر است خبر داد و گفت: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان بیرجند و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای، بخشی از نقاط پر حادثه محور امیر شاه بیرجند تعریض و بهسازی می‌شود.

رضایی با بیان اینکه این عملیات به صورت امانی اجرا می‌‌شود تصریح کرد:  رقم ریالی انجام این عملیات نیز ۷۰۰ میلیون ریال است.

وی همچنین از اجرای سومین پروژه که اصلاح ورودی روستای شمس آباد خبرداد و بیان کرد: در این محور نیز تعریض پل عابر زیرگذر، شانه‌سازی، تعریض و آسفالت این محور صورت می‌گیرد و اجرای این پروژه نیازمند ۳۵۰ میلیون اعتبار است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند از انجام دو مورد برداشت موانع دید در گردنه سرچاه به صورت امانی خبر داد و یادآور شد: چهارمین پروژه نصب پل عابر پیاده روستای امیرآباد و حسین‌آباد نیز به صورت پیمانی انجام می‌‌شود.

رضایی متذکر شد: شهرستان بیرجند دارای بیش از یک هزار و ۳۳۲ کیلومتر جاده بین‌ شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌شود.

منبع: تسنیم

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب