• »»

  • Apr 21 2018
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4392 | تاریخ انتشار: دی ۶, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 186

پیگیری مجوز ۲ پروژه بزرگ راهسازی با ۱۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار در کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیگیر اخذ مجوز اعتبار یک هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی دو پروژه بزرگ راهسازی از محل اعتبارات ملی هستم.

پی_ام_نیوز607

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از تسنیم، علی محمد احمدیاظهار داشت: دو پروژه اتصال یاسوج به آزاد‌راه “‌شیراز-اصفهان” و اتصال شهرستان لنده به تشان استان خوزستان هم اکنون در سازمان برنامه و بودجه منتظر تعیین تکلیف و اخذ مجوز ماده ۲۳ است.

وی عنوان کرد: برای پروژه اتصال یاسوج به آزاد‌راه “‌شیراز-اصفهان” باید یک هزار میلیارد تومان هزینه شود که از این میزان ۷۰ درصد توسط بخش خصوصی و ۳۰ درصد نیز توسط دولت تامین می‌شود.

احمدی از اعلام آمادگی کامل برای همکاری با سرمایه‌گذاران آزاد راه یاسوج خبر داد و افزود: تاکنون یک سرمایه گذار چینی و قرارگاه خاتم برای اجرای این پروژه اعلام امادگی کرده‌اند که با اجرای این پروژه مسیر یاسوج-تهران دو ساعت کاهش می‌یابد.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: پروژه اتصال شهرستان لنده به تشان استان خوزستان به طول ۵۵ کیلومتر و با اعتباری افزون بر ۳۰۰ میلیارد تومان نیز به سازمان برنامه و بودجه ارسال شده و منتظر اخذ مجوز ماده ۲۳ است.

احمدی با بیان اینکه نقش راه ارتیاطی اعم از زمینی، ریلی و هوایی در توسعه انکار ناپذیر است، ادامه داد: اینکه هنوز کهگیلویه و بویراحد وضعیت ارتباطی مناسبی ندارد حرف زدن از سرمایه گذاری‌های بزرگ بخش خصوصی در این دیار سخت است.

وی تاکید کرد: برای تامین زیرساخت‌های توسعه از جمله وضعیت راه‌های ارتباطی و توسعه فرودگاه از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنم و امیدوارم روزی شاهد راه‌های مناسب در این استان باشیم.

منبع: تسنیم

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب