• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4487 | تاریخ انتشار: دی ۱۸, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 253

پروژه‌های شهرداری به لحاظ اقتصادی ناموفق عمل می‌کنند

رئیس کمیسیون اقتصادی، مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پروژه‌های شهرداری به لحاظ اقتصادی ناموفق عمل می‌کنند.

پی_ام_نیوز633

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از مهر، احمد نوروزی در نشست هم‌اندیشی توانمندسازی و مشارکت پایدار در نوسازی بافت‌های ناکارآمد شهری اظهار کرد: شاهد هستیم پروژه‌های شهرداری به لحاظ اقتصادی ناموفق عمل می‌کنند که  نمونه آن را می‌توان پروژه میدان شهدا دانست.

وی افزود: اما در محور صاحب الزمان (عج) به دلیل ورود بخش خصوصی موفقیت های خوبی داشتیم که نشان می دهد حضور مردم گرچه سختی بسیاری به همراه دارد، اما توفیق نیز به دنبال دارد. باید از سرمایه‌گذار استقبال کرده و دنبال بکارگیری بخش خصوصی باشیم.

رییس کمیسیون اقتصادی، مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر مشهدتصریح کرد: وضعیت کشور به گونه‌ای است که همواره در معرض زلزله قرار دارد. به همین دلیل باید برای مقاوم‌سازی و توسعه بی‌رویه شهر فکری شود.

نوروزی بیان کرد: شهرداری‌ها و دولت طی سالیان گذشته نشان داده‌اند که در حوزه اقتصادی بسیار ناکارآمد عمل می‌کنند، اما مشارکت محله و بخش خصوصی می‌تواند راهگشا باشد.شهرداری مشهد چند صد میلیارد تومان پول برای نوسازی بافت‌های فرسوده طی سالیان گذشته پرداخت کرده است در حالی که اگر مردم را ساماندهی می‌کرد، کار با سرعت پیش می‌رود و سود نصیب شهرداری می‌شد.

وی تاکید کرد: چون به مسائل مردم در حوزه نوسازی توجه نمی‌کنیم، مردم به درخواست‌ها و مشارکت‌های شهرداری نیز پاسخ نمی‌دهند و ضرورت دارد این موضوع مدنظر قرار گیرد.

منبع: مهر

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب