• »»

  • Apr 21 2018
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4292 | تاریخ انتشار: آذر ۲۷, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 174

ضرورت اتمام هرچه سریعتر پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس بر لزوم اتمام هر چه سریعتر ساخت پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان -قزوین تاکید کرد و گفت: نمایندگان استان زنجان پیگیر تامین اعتبار این پروژه هستند.

پی_ام_نیوز581

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از مهر، علی وقف چی با اشاره به پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین گفت: یکی از اساسی‌ترین شاخص‌های توسعه یافتگی هر کشوری توجه به  بخش حمل و نقل است.

وی با اشاره به اینکه پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین باید هر چه زودتر به اتمام برسد، گفت: مکاتبات لازم برای تأمین و تخصیص اعتبار این پروژه صورت گرفته  و استاندار زنجان و نمایندگان استان در مجلس پیگیر تأمین به موقع اعتبار مورد نیاز پروژه هستند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره برداری از این طرح حمل بار و مسافر توسط ناوگان ریلی شمالغرب کشور افزایش می‌یابد.

وقف چی ابراز کرد: توجه به توسعه ناوگان ریلی باعث توسعه اقتصادی  می‌شود و برای تحقق این امر مهم تلاش لازم را می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در صورت تأمین اعتبار فرآیند اجرای دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین تسهیل می‌شود، گفت: با توجه به شرایط فرا رسیدن فصل زمستان، در حال حاضر روند اجرای پروژه متوقف شده است ولی باید با تمهیدات اتخاذ شده بعد از فصل زمستان روند اجرای این پروژه با سرعت پیش رود.

منبع: مهر

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب