• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4353 | تاریخ انتشار: دی ۳, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 213

ساخت ۵ پروژه دیگر در کنار مصلی

معاون نظارت شورای شهر تهران جزییات 5 پروژه مصلی را تشریح کرد و گفت: علاوه بر تکمیل ساخت پروژه مصلی ، مسوولین این پروژه مجموعه پکیچی با 5 پروژه عمرانی در این محدوده را ارائه کردند.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-04-22 10:51:36Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از ایسنا، افشین حبیب زاده با اشاره به بازدید اخیر اعضای کمسیون عمران و بودجه به همراه رییس شورای شهر تهران از پروژه مصلای تهران گفت: این بازدید به درخواست مدیریت پروژه مصلای تهران انجام شد.

وی با بیان اینکه مصلی از پروژه‌های بزرگ تهران است که مدیریت آن در اختیار شهرداری نیست و وزارت مسکن و شهرسازی ساخت آن را بر عهده دارد، اظهار کرد: مذاکراتی قبلا فی‌مابین آقای قالیباف و مدیران مصلای تهران انجام شده بود که البته مسوولین مصلی عنوان کردند که توافق‌نامه ای نیز به امضاء رسید است که قرار شد اسناد و مدارک را ارائه دهند.

معاون نظارت شورای شهر تهران با بیان اینکه علاوه بر تکمیل ساخت پروژه مصلی ، مسوولین این پروژه عنوان کردند که چهار پروژه دیگر نیز در دست اقدام دارند، گفت:‌ یکی از پروژه‌ها ایجاد زیرگذر بود که در ضلع جنوب و شمال رسالت یک زیرگذر ایجاد شود تا مصلی را به اراضی عباس‌آباد متصل کند،‌ همچنین در پروژه‌ دیگری اعلام کردند که در ضلع غربی خیابان پاکستان که دقیقا مقابل گنبد اصلی است محوطه ای را در نظر گرفته‌اند که لازم است ۷.۵ هکتار زمین تملک شود، این در حالی است که در پروژه سوم هم در نظر داشتند تا پل عابر عریضی در ضلع غربی مصلی که از روی بزرگراه مدرس رد می شود ایجاد کنند. همچنین قرار است تا پارکینگ طبقاتی در ضلع جنوبی مصلی ایجاد کنند، که با اضافه شدن پروژه ساخت مصلی ب این پروژه‌ها، مجموعه پکیچی با ۵ پروژه عمرانی ارائه کردند.

حبیب زاده با بیان اینکه مسئولین مصلی درخواست کمک برای ادامه ساخت پروژه مصلی را مطرح کردند، گفت:‌ قرار است به‌طور مشترک این موضوع توسط کمیسیون عمران و بودجه به بحث و تبادل نظر گذاشته شود تا ببینیم شهرداری و شورا تا چه میزان می تواند به تکمیل این پروژه بزرگ کمک کند.

وی با بیان اینکه ساخت مصلی ردیف بودجه مشخصی دارد، تصریح کرد: درسال ۹۶ ، ۹۰ میلیارد تومان برای ساخت مصلی در نظر گرفته شده بود که تا کنون پرداخت نشده است.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری ملزم به کمک به پروژه مصلی نیست، گفت: مسولین مصلی عنوان کردند که با شهردار قبلی تهران به توافق رسیدند که باید این مسئله بررسی شود.

منبع: ایسنا

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب