• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 1178 | تاریخ انتشار: شهریور ۸, ۱۳۹۴ - | تعداد بازدید: 3391

دو شرکت پیمانکار ایرانی در بین ۲۵۰ شرکت برتر جهان

در تازه ترین گزارش موسسه بین المللی ای. ان. ار(Engineering News-Record) دو شرکت پیمانکارِ ایرانیِ کیسون و صانیر در لیست 250 شرکتِ برترِ پیمانکاریِ بین المللی قرار گرفته است.

به گزارش پی ام نیوز، براساس اطلاعات موسسه ای. ان. ار ۲۵۰ شرکت برتر بین المللی در سال ۲۰۱۲ افزون بر ۵۱۱ میلیارد و ۵۰ میلیون دلار از محل پروژه های خارجی خود در آمد کسب کردند .

همچنین شرکتهای مذکور در این سال بیش از ۸۱۳ میلیارد و ۵۵۰ میلیون دلار از محل پروژه های داخلی جذب منابع داشتند.

 

بر اساس این گزارش در رتبه بندی مذکور شرکت ایرانی کیسون(سهامی عام) با بیش از ۴۵۰ میلیون دلار درآمد برون مرزی در سال ۲۰۱۲ در رتبه ۱۳۹ جای گرفته و با مجموع ۸۲۰ میلیون دلار درآمد در همین سال رتبه ۲۱۸ را به خود در بین ۲۵۰ شرکت بین المللی جهان اختصاص داده است. در ضمن شرکت کیسون در سال ۲۰۱۴ رتبه ۱۱۸ را در این لیست داشته است.

 

keyson
علاوه بر این شرکت صادرات تجهیزات و خدمات صنایع آب و برق ایران(صانیر) در رتبه بندی ۲۵۰ پیمانکار برتر در این بررسی جایگاه ۱۷۶ را کسب کرده است. این شرکت فقط در پروژه های برون مرزی فعالیت می کند و درآمد آن در سال ۲۰۱۲ بیش از ۲۵۵ میلیون دلار بوده است. همچنین شرکت صانیر در سال ۲۰۱۴ رتبه ۱۹۷ را به خود اختصاص داده بود.

 

sunir
موسسه ENR به عنوان قدیمی ترین موسسه فعال در حوزه اطلاعات و اخبار ساخت و ساز در دنیا در سال ۱۸۷۴ تاسیس گردیده است. از مهمترین اقداماتی که به صورت سالانه توسط موسسه یاد شده صورت می گیرد، رتبه بندی شرکت های برتر صنعت ساخت و ساز در جهان است.

موسسه مذکور معتبرترین مرجع جهانی در رتبه بندی شرکت های فعال در صنعت ساخت و ساز در حوزه های مختلف کاری و جغرافیایی است.

همچنین ای. ان. ار در این گزارش اعلام کرده است، پیمانکاران بین المللی در بازارهای اروپا و آمریکا با شرایط رکود گونه ای مواجه هستند و بازار پررونق شمال آفریقا نیز دستخوش تحولات سیاسی قرار دارد، اما با این وجود آنها در بازار کساد نیز خود را حفظ می کنند.

 

 

news

 

 

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب