• »»

  • Apr 21 2018
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 1485 | تاریخ انتشار: مهر ۸, ۱۳۹۴ - | تعداد بازدید: 23775

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مازندران ۱۰ سال زمان نیاز دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اشاره به تخصیص سالانه ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان، گفت: با این اعتبار تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مازندران ۱۰ سال زمان نیاز دارد.

139402211556326935284503

 

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از تسنیم، امید علی پارسا شامگاه سه شنبه در مراسم روز جهانی جهانگردی در هتل بادله ساری، اظهار داشت: مازندران طی ماه جاری شاهد سفرهای متعدد مقامات ارشد کشوری خواهد بود که برای توسعه مازندران اثربخش خواهد بود.

وی افزود: راهبردهای توسعه استان از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی طراحی شده و برای رفع عقب ماندگی مازندران برنامه‌ریزی شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با اشاره به اینکه ارتقا کمی و کیفی سطح زندگی عامه مردم را توسعه قلمداد می‌کنیم، تصریح کرد: همه بینش‌ها و نگرش‌ها در جوامع به دنبال توسعه هستند.

پارسا با بیان اینکه دولت و بخش خصوصی باید نقش اثرگذاری در توسعه مناطق داشته باشند، افزود: ایجاد فضای عادلانه رقابتی از وظایف اصلی دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی کشور است.

وی با اعلام اینکه بخش دولتی دارای تراکم و مازاد نیروی انسانی در استان است، افزود: اکنون هیچ امکان جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی مازندران وجود ندارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با بیان اینکه حجم نیروهای انسانی بکارگرفته شده در دستگاه‌های دولتی کشور سه برابر نرم جهانی است، گفت: در برنامه آمایشی استان نگاه اساسی به توسعه گردشگری به وضوح دیده شده است.

پارسا با اعلام اینکه زیرساخت‌های توسعه گردشگری بر محور توسعه راه‌های استان متمرکز شده است، افزود: در سفر پیش روی دولت به مازندران به این مقوله با جدیت پرداخته شده است.

وی با اشاره به اینکه دولت امسال سال سخت بودجه ای را سپری می‌کند، گفت: برای تقویت و شکوفایی اقتصاد کشور باید تولید در کشور رونق و تسهیلات بانکی به سمت تولیدات ماندگار و اشتغالزا هدایت شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران، میزان اعتباری پروژه‌های نیمه تمام استان را دو هزار میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: با اعتبار سالانه ۲۰۰ میلیاردی تخصیصی به استان باید ۱۰ سال انتظار کشید تا پروژه‌های عمرانی مازندران تکمیل شود.

پارسا با بیان اینکه تمرکز دولت تدبیر و امید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اولویت دار هدایت شده است، گفت: باید از سرمایه اجتماعی اثرگذار و دانایی محور استان برای توسعه دانایی و تولید بهره‌گیری کرد.

وی از فعال شدن پنجره واحد سرمایه‌گذاری در سه دستگاه میراث فرهنگی، جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت استان خبر داد و گفت: تنها راه برون رفت از تحریم‌ها، تقویت تولیدات داخلی است.

در این مراسم از خادمان حوزه گردشگری مازندران تجلیل شد.

 

news

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب