• »»

  • Apr 21 2018
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4308 | تاریخ انتشار: آذر ۲۸, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 221

بزرگترین پروژه صنعت برق کهگیلویه و بویراحمد اجرایی می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرای بزرگترین پروژه صنعت برق این استان در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

پی_ام_نیوز585

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از تسنیم، داود راهزادی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی پروژه تبدیل شبکه‌های برق سیمی به کابل در ۵ شهر بزرگ این استان با اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات بند ه تبصره ۶ قانون بودجه ۹۶ ابلاغی شرکت توانیر اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این پاروه تا پایان امسال باید افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار بگیرد، ادامه داد: شبکه‌های سیمی برق شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، باشت و لنده به شبکه کابلی تبدیل می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: کاهش افت ولتاژ، جایگزین شدن شبکه کابلی به جای سیم، جلوگیری از هدرروی انرژی، پایداری برق و کاهش تلفات انرژی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری از مهمترین اهداف اجرالی این پروژه است.

راهزادی با تاکید بر اینکه برای اجرای این پروژه نیامند همکاری شهرداران هستیم، بیان کرد: از مشترکان برق در شهرهای دهدشت، یاسوج، دوگنبدان، باشت و لنده از هم اکنون به دلیل خاموشی برای تسریع در روند اجرای پروژه پوزش می‌طلبم.

منبع: تسنیم

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب