• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 957 | تاریخ انتشار: مرداد ۲۶, ۱۳۹۴ - | تعداد بازدید: 1989

بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شمال غرب تبریز اجرایی می شود

شهردار منطقه 6 با اشاره به اجرایی شدن بزرگترین پروژه سرمایه گذاری شمالغرب کشور در تبریز گفت: با تعریف چند پروژه سرمایه گذاری و همچنین ارائه طرح های اصلاحی در سطح حوزه بیش از 800 میلیارد تومان درآمد برای منطقه پیش بینی شده است.

tabriz

 

 

به گزارش پی ام نیوز، فرهاد روشنی با اشاره به اینکه چند برنامه مهم و بزرگ برای آینده غرب تبریز ترسیم کرده ایم، گفت: یکی از این طرحهای عظیم سرمایه گذاری، پروژه آتا سنتر است که تا پایان ماه آینده به مرحله اجرایی می رسد.

وی افزود: پروانه ساختمانی این مجموعه بعد از ۷ ماه تلاش مجموعه همکاران شهرداری بخصوص پرسنل خدمتگذار منطقه ۶ تبریز به عنوان بزرگترین پروژه فرهنگی، تجاری و تفریحی شمال غرب کشور در غرب تبریز صادر شده و وارد فاز اجرایی خواهد شد.

فرهاد روشنی خاطرنشان کرد: این پروژه بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان درآمدزایی برای شهرداری منطقه ۶ تبریز به همراه دارد.

روشنی در ادامه سخنان خود از شروع تهیه طرح ساماندهی شهرک مایان خبر داد و گفت: بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان درآمد از محل تصویب این طرح از دیگر منابع درآمدی برای منطقه می باشد.

وی با اشاره به پیامدهای تصویب این طرح تصریح کرد: در کنار این طرح مشکلات پروژه شهرک مبل و خودرو که سالها به دلیل نبود حاملهای انرژی و مشکلات طرح روبرو شده بود، حل خواهد شد.

شهردار منطقه ۶ با اشاره به مشکلات پروژه مشارکتی شهرک امام (ره) اظهار داشت: مشکلات این پروژه با همکاری و حمایت جدی استانداری و شهرداری رفع شده و تاکنون نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان سهم شهرداری تحویل گردیده است.

فرهاد روشنی با اشاره به پیش بینی کسب درآمد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای منطقه ۶، گفت: حدود ۴۵ میلیارد تومان از رقم فوق تاکنون وصول شده و بخش عمده ای نیز در ماههای آینده محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه از زمان آغاز به کار خود، در تمامی محلات حضور یافته و بصورت چهره به چهره با مشکلات شهروندان آشنا شده ام، گفت: غرب تبریز با وجود مشکلات فراوانی در بخش های عمرانی، خدماتی و اقتصادی، یکی از پر پتانسیل ترین مناطق کلانشهر تبریز است که متاسفانه به ورطه فراموشی دچار و فرصت پیشرفت این محله نادیده گرفته شده است.

فرهاد روشنی ادامه داد: در پی قولی که به اهالی غرب تبریز داده بودم، مدیریت کارآمد با برنامه ریزی مدون ۴ ساله می تواند غرب تبریز را به یکی از برخوردارترین مناطق کلانشهر تبریز تبدیل کند.

وی افزود: سال گذشته که اولین سال خدمات دهی بنده به عزیزان ساکن در این حوزه بوده توانستیم رکورد تحقق بودجه شهرداری منطقه ۶ را از بدو تشکیل تا امروز بشکنیم و با ۱۲۱ درصد تحقق بودجه بیش از بودجه مصوب شورای محترم فعالیت عمرانی و خدماتی داشته باشیم.

روشنی با بیان اینکه تامین این نیازها حمایت مجموعه مدیریتی شهرداری کلانشهر تبریز و استانداری آذربایجان شرقی را می طلبد، خاطرنشان کرد: معاون محترم عمرانی استاندار به شهردار محترم تبریز وعده داده اند یک روز کاری را در منطقه سپری کرده و با این پتانسیلها از نزدیک آشنا شوند، تا ساز و کارهای علمی و عملی برای توسعه غرب تبریز ارائه و در کمیسیونهای مختلف تصمیم گرفته شود.

گفتنی است پروژه ی «آتــا سنتــر» در محل سابق کارخانه ی بنیان دیزل تبریز احداث می شود و برای احداث این مجموعه حدود ۳ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری و برای ۲ هزار نفر اشتغالزایی خواهد شد.

ساختمان یاد شده به شکل «کشتی» با آخرین متد مدرن توسط معماران ایرانی و خارجی طراحی شده است.

این پروژه شامل مجموعه ای متشکل از هتل ۵ ستاره، بخش اداری، نمایشگاه خودرو، کارواش، پیست تست خودرو، سینما و تالار و آمفی تئاتر، بخش لوازم خانگی، پوشاک، هایپر استار، بخش تفریحی و پارکینگ خواهد بود.

 

منبع: خبرآنلاین

 

 

news

 

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب