• »»

  • Apr 21 2018
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 1681 | تاریخ انتشار: آذر ۱۴, ۱۳۹۴ - | تعداد بازدید: 1673

بزرگترین دریاچه مصنوعی دنیا در هند

شرکت Crystal Lagoons برنامه های خود را برای ساخت بزرگترین دریاچه مصنوعی در هند فاش کرد.

Dream-City-Lagoon2
به گزارش پی ام نیوز، برآورد می شود که این دریاچه ۶.۵ هکتاری که در ایالت ماهاراشترا ساخته میشود بتواند ۱.۵ میلیارد دلار به پیشرفت شهر رویایی کمک کند.
۲۰۰ میلیون دلار، میزان سرمایه گذاری تخمین زده شده برای انجام این پروژه است و حدود ۱.۲ میلیون لیتر آب لازم است تا این محوطه مصنوعی را پر کند.
این دریاچه استثنایی- اولین پروژه Crystal Lagoons در هند- برای فعالیت های تفریحی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این دریاچه ابزاری برای نقل و انتقال درون این شهر رویایی از طریق تاکسی دریایی خواهد بود.
کارلوس سالاس، نماینده شرکت Crystal Lagoons در خاورمیانه، درمورد آخرین قرار داد شرکتش بیان کرد: ورود به ایالت ماهاراشترا که ۱۱۴ میلیون جمعیت دارد میتواند برای این شرکت دوازدهمین پروژه در مناطق خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا و همچنین سیصدمین پروژه این شرکت بحساب آید.
وی افزود: این لندمارک نشاندهنده تاکید شرکت Crystal Lagoons بر توسعه جهانی است و همچنین تخصص ما را در جهت استفاده از فناوری های پیشرفته برای ساخت دریاچه های مصنوعی برجسته می سازد. از زمان تاسیس شرکت، ما چندین مکان منحصر بفرد تفریحی ایجاد کرده ایم و توانسته ایم با توسعه آنها وضعیت املاک و مستغلات را بهبود بخشیم که در غیر اینصورت ممکن نبود.
ماهاراشترا، این شهر رویایی، توسط شرکت املاک و مستغلات D S Kulkarni Developers در حال توسعه یافتن است.به محض تکمیل این پروژه، در ۱۰۰ هکتار زمین برای ۵۰ هزار نفر مسکن وجود خواهد داشت. علاوه بر هشت هزار واحد مسکونی، این شهر رویایی مجهز به یک هتل پنج ستاره، یک کلوب دریایی، چندین مرکز خرید و بازارهای فروش مواد غذایی و نوشیدنی خواهد بود.
سالاس همچنین گفت: این شهر رویایی نشان دهنده مرحله مهمی از همکاری دو شرکت Crystal Lagoons و DSK Group خواهد بود و به ما فرصتی بی نظیر می دهد تا از تخصص خود در جهت انجام یک پروژه در سطح جهانی در دل یک شهر پایدار و فرهنگی در هند استفاده کنیم.
منبع: constructionweekonline

 

51651

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب