• »»

  • Apr 23 2018
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
کد خبر: 4399 | تاریخ انتشار: دی ۷, ۱۳۹۶ - | تعداد بازدید: 221

اختصاص ۸۰ میلیارد ریال به پروژه های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود 80 میلیارد ریال اعتبار به حوزه گردشگری استان اختصاص یافت که برای آن 24 پروژه تعریف شده است.

پی_ام_نیوز609

به گزارش پی ام نیوز و به نقل از ایسنا،  محمود باقری اظهار کرد: در سالجاری به حوزه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد حدود ۱۳ میلیارد ریال اعتبار ازمحل تملک دارایی تعلق گرفته است.

وی بیان کرد: در سفر هیئت دولت و ریاست جمهوری به کهگیلویه و بویراحمد حدود ۸۰ میلیارد ریال اعتبار به حوزه گردشگری استان تزریق شد که برای آن ۲۴ پروژه تعریف شده است. از این میزان اعتبار ۳۰ میلیارد ریال آن به موزه کهگیلویه و بویراحمد تعلق گرفته است.

باقری عنوان کرد: چهار پارک اسکان در شهرستانهای یاسوج، گچساران، سی سخت و دهدشت پیش بینی شده است. مابقی اعتبارات عنوان شده در راستای ایجاد اردوگاه ها و تکمیل اردوگاه های رفاهی و تفریحی که در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده بود، تزریق شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برخی از پروژه های در دست اجرا اعم از پارک های اسکان شهرستانهای یاسوج، گچساران، دهدشت و سی سخت و موزه استان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد. بخشی از اردوگاه های رفاهی و تفریحی شامل دشتک دیل در گچساران، تنگ ماغر در بهمئی، چشمه بلقیس در چرام، اردوگاه سی سخت و خه گلون یاسوج نیز آماده افتتاح در ۲۲ بهمن ماه سالجاری هستند.

منبع: ایسنا

51651-300x87

نظرات بینندگاننظری ارسال نشده است

شما اولین نفر باشید که نظر ارسال می‌کنید!

نظر شما


نظرسنجی

  • اطلاع رسانی در چه زمینه ایی بیشتر مورد نیاز شماست؟ (حداکثر 2 گزینه)

    نمایش نتایج

    Loading ... Loading ...

سایر اخبار

پربيننده ترين مطالب